Rreth Nesh

Klinika Jonë
për Turizmin Dentar

Klinikat dentare në Shqipëri shquhen si ndër më të spikaturat në kontinentin europian, madje edhe në mbarë botën. E gjithë kjo për shkak të specialistëve të kualifikuar dhe angazhimit të tyre për të përvetësuar procedurat e fjalës së fundit në stomatologji, duke garantuar kështu shërbim cilësor dhe profesional.

Shumë njerëz udhëtojnë nga Europa për të vizituar klinikat dentare në Tiranë dhe e gjithë kjo për shkak të cilësisë së materialeve të përdorura, specialistëve të mirënjohur dhe çmimeve ekonomike që ato ofrojnë.

Nëse jeni duke kërkuar për një dentist në Shqipëri, Trio Dental është pa dyshim zgjedhja më e mirë. Jo vetëm për shkak të çmimeve, por edhe për garancinë dhe cilësinë e çdo procedure. 

Stafi ynë i specialistëve

Ne kemi zgjedhur një ekip të specializuar me emrat më të mirënjohur në vend.

Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të zgjidhni ekspertin e duhur për realizimin e konsultës tuaj!

Kristina Beqiraj

Asistente e Kirurgjisë

Jessica

Menaxhere e Përgjithshme

Artjola

Kujdesi Ndaj Klientit

Mikaela

Kujdesi Ndaj Klientit
Akomodimi Juaj
në hotelin tonë

I vendosur në Tiranë, një kilometër larg Sheshit Skënderbej, Hotel Primo ofron akomodim me një sallë pritjeje të përbashkët, parkim privat falas, një bar dhe ambiente për zgarë. Ky hotel me 4 yje ofron shërbim për transportin e valixheve dhe hapësirë për ruajtjen e bagazheve. Hoteli mundëson shërbim recepsioni 24 orë, transport nga aeroporti, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. 

Çdo dhomë ka ajër të kondicionuar, një kasafortë dhe TV me ekran të sheshtë. Disa dhoma të hotelit kanë ballkon. Në Hotel Primo çdo dhomë disponon mbulesa lino dhe peshqirë.

Çfarë mund të vizitoni
në Tiranë
  • Sheshi Skënderbej
  • Muzeu Arkeologjik Kombëtar
  • Bunk'Art 1 dhe 2
  • Kalaja e Prezës
  • Shtëpia e Gjetheve
  • Dajti Ekspres
  • Shpella e Pëllumbasit
  • Parku i Madh i Tiranës (Liqeni Artificial)
  • Reja e Sou Fujimoto
Çfarë na veçon:

Spikatur

Kontaktoni Trio Dental Center

Na dërgoni një mesazh

By clicking the "Get a Free Quote" button below, I agree that a representative will contact me via text messages or phone calls to the phone number provided by me about the services or offers and consent is not required to make a purchase.

Direct Contact

+355685577278

24/7 Users Support

info@dentaltrio.com

Contact Via Email

Whatsapp

+355685577278

Dentist në Tiranë

Follow us on Instagram

Dentist në Tiranë

See Our Facebook Page

Vendndodhja

Mon - Sunday: 8:30 AM - 9:00 PM

Office hours

Location on Map
sqShqip
Request a Free Estimate, fill out the form below.